Nakliye Öncesi Ücretsiz Ekspertiz

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde sorun veya ek ücretle farkıyla karşılaşmak istemiyorsanız, nakliye öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edin. Bu sayede firma sizi hiç bir konuda sorumlu tutamaz. Atasun nakliyat firması İzmir genelinde ücretsiz ekspertiz ile aşağıdaki oluşacak sorunların önüne geçer:

  • Kaç kişilik ekiple yapılacağını belirler. Özellikle ev taşıma işlerinizde işin apartmanlarda çalışma saatleri içerisinde bitmesini sağlar.
  • Evden eve taşıma veya ofis taşıma işlemi için eşyaların sarılması için gerekli ambalaj malzemelerinin miktarını belirler.
  • Taşıma mesafesini görür veya fiyatlandırma yaparken, diğer taşıma argümanları ile ortak taşıma ücreti verir.
  • Binanın katlarını inceler ve binaya uygun taşıma asansörleri arasında en doğru tercihi yapar. İzmir asansörlü nakliye işlerinizde keşif ile her şey ortaya çıkar.


İzmir’de Taşıma Öncesi Ücretsiz Ekspertiz

İzmir’de Buca, Karşıyaka, Gaziemir ve Alsancak olmak üzere; tüm ilçelerde ev veya ofis eşyası ücretsiz ekspertiz ile incelenerek taşıma fiyatı verilir. Kolay, sorunsuz ve daha ekonomik İzmir evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetinin en doğru yolu budur. Hiç bir problem ve ek sıkıntı ile karşılaşmadan uzman taşıma firmasıyla taşınırsınız.

Özellikle İzmir şehirler arası nakliye işlerinizde ücretsiz ekspertiz hizmet yapmak şarttır. Düşünün İzmir’den Muş, Ağrı, İstanbul veya Ankara iline şehirler arası nakliye hizmeti alırken, eşyanızın bir kısmını kamyon almıyor. Veya Bursa, Adana ve Mersin’e ev taşımanız gerek kamyon ortada yok. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için sizde ücretsiz ekspertiz hizmeti olan, kurumsal taşıma firması ile çalışın. İletişim sayfamızdaki numaraları arayarak, Atasun nakliye firması ücretsiz ekspertiz talebini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.