Günlük olarak; şehir içinde ve İzmir’den Türkiye’nin her yerine şehirler arası parça eşya taşıma ekonomik fiyatlar ile yapılır. Parsiyel nakliye konusunda kendini kanıtlamış tek kurumsal taşıma firmasıyız. Öğrenci eşyası, fabrika yükü, koli, ham madde ve kısmi ofis eşyanız istediğiniz yere istediğiniz sürede gönderilir. Önemli ve hassas eşyalarınız evinizden alınarak, istediğiniz il ve ilçeye aşağıdaki kriterler uygulanarak yollanır:

  • Kanıtlanmış ve sıfır sorunla tamamlanan nakliye yöntemleri ile eşyanız taşınır.
  • Genellikle iller arasında oluşan kaza, çalınma, yanma ve çarpmaya karşı sigortalı parça eşya taşıma hizmeti verilir.
  • Güvenlik önlemleri tam alınmış, sigortalı ve asansörlü parça nakliyat hizmetimiz ile eşyanız hızlı ve kolay taşınır.
  • Ölçü, kilo, mesafe ve taşıma katları göz önüne alınarak, İzmir’in en ucuz parça eşya nakliyesi verilir.

İzmir Şehirler Arası Parça Taşıma

Profesyonel parça taşıma hizmetiyle artık kafanızda oluşan kötü ve olumsuz nakliye bakış açısına son veriyoruz. İşlerinizde zamanında ve hızlı bir şekilde alım ve teslimat yapılıyor. Ürünler araç içerisinde iyi ve düzenli istif edilir. Yolda eşyanız güvenle taşınması için en iyi ambalajlama malzemeleriyle korunaklı şekilde sarılır. Yüzlerce sıkıntı ve sorundan bir kaç örnek alınarak, sizin parsiyel eşya nakliyat hizmetinde aklınızda oluşan soruların aşağıda örneği yazılmıştır:

  • Yollarda eşyam ne şartlarda taşınır?
  • Zamanında gelir mi?
  • Eşyamın eksiksiz teslim edilir mi?

Yanılma payı olmadan en ekonomik ve sorunsuz İzmir şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini, Atasun nakliyat firmasından sigortalı olarak alın. Sağladığı sayısız imkanları ile İzmir nakliye sektörünün en beğenilen parsiyel eşya taşımacısı olmayı başarmıştır. Parça eşya nakliye numaralarımızı çevirerek, İzmir’den Türkiye’nin her yerine ev veya ofis eşyanızı taşırsınız.