Yoğun iş temposuyla çalışırken; ofis taşıma esnasında toplama, paketleme ve mobilya kurulumu işleri ile zaman kaybı yaşamayın. İzmir kurumsal taşımacılık firmamız ile tam paketli ve marangozlu ofis taşıyın. Tüm olanaklara sahip olan evden eve nakliyat firmamız ile sigortalı ve asansörlü ofis nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Tam tecrübeli ve güler yüzlü ofis taşıma ekipleriyle şehir içi ofis taşıması veya şehirler arası ofis nakliyesini sigortalı olarak alabilirsiniz.

Marangozlu Ofis Taşıma Kolaylığı

Ofisinizin her türlü mobilya ve beyaz eşyası güzel bir şekilde de monte edilir. Yeni yere hasarsız taşınması için korunaklı ve temiz bir şekilde ambalajlama işlemi yapılır. Uzun bir vakit geçireceğiniz yeni iş yerinizde, tüm eşyalarınız düzenli bir şekilde kurulur ve istediğiniz yere monte edilir.

Ufak ve Kırılacak Eşyaların Paketlenmesi

İzmir ofis nakliye hizmeti almak isteyen herkesin kolay ve hızlı bir şekilde taşınması gerekir. Bunun için yapması gereken en iyi konu; ofis taşıma konusunda yüksek deneyimi olan tam paketleme hizmeti veren taşıma firması seçmelidir. Atasun nakliyat firması olarak, her türlü ofis eşyasını toplayarak, sistemli şekilde koli ve poşetler içerisine yerleştiriyoruz. Dosya, klasör veya özel arşivleriniz kodlama yöntemi ile sıralı taşınır. Eski yerinizde ne düzen gördüyseniz, yeni iş yerinde ayırdığınız bölümde o şekilde yerleşir.