Taşınırken; ev veya ofis eşyanızın hasar görmemesi için, İzmir’in en iyi evden eve nakliyat firması ile marangozlu ev taşıma hizmeti almanız yeterli olacaktır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın itinalı bir şekilde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleri ile sarılması yapılır. Çok etkili olan, marangozlu evden eve nakliyat yöntemleriyle eşyanız çizilmez, kirlenmez, darbe almaz ve en önemlisi bakteri bulaşmadan taşınır. Gönül rahatlığıyla İzmir ev taşıma hizmetini sizde içinize sinerek almış olursunuz.

Profesyonel Marangozlar

Evden eve nakliyat işlerinizde; yıllarca mobilya söküm ve takımında ustalaşmış marangozlar ile tüm eşyanız düzenli şekilde sökülerek, en iyi şekilde sarılır. Parçalara ayrılmış ve bütün mobilyalar yurt dışından ithal edilen süper hijyen özelliğine sahip olan tam korumalı paketler ile sarılır. Ev eşyanızın İzmir içerisinde ve ya İzmir dışında yeni bir yere taşınması ile istediğiniz yere kurulumu ve dizaynı yapılır. İzmir’de marangozlu ev taşıma hizmeti verilirken aşağıdaki hususlar göz önüne alınarak, itinalı ve özenli bir çalışma sürdürülür:

  • iş yeri veya ev eşyanız içerisinde bulunan tüm beyaz eşya ve mobilya takımları orjinal şekli bozulmadan sökülür ve takılır.
  • İzmir nakliyat işlerinizde özenli ve tam korunaklı paketler kullanılır.
  • Her türlü mobilya için gerekli, şarjlı matkap, tornavida, pense, çekiç, matkap uçları ve civata taşıma esnasında hazır bulundurulur.
  • İzmir’de profesyonel marangozlar ilk aşamada, Atasun nakliyat firmasının belirli testlerinden ve aşamalarından geçip, tam puan alınca hizmet sunmaya başlar.