Nakliye esnasında; kirlenen, kırılan ve zarar gören eşyalarınızın artık bu şekilde kötü taşınmasına, Buca kurumsal nakliyat firması seçerek son verin. İzmir Atasun nakliyat firması ile en iyi şartlarda sigortalı, asansörlü, marangozlu ve hasar ödemeli ev taşıyın. Her hangi bir nedenden dolayı oluşan tüm zarar ve hasarlarınız giderilsin. Oluşabilecek sorunlar size gelmeden uzman ekipler tarafından çözülsün. Buca kurumsal evden eve nakliyat firmalarında neler olmalıdır aşağıda inceleyelim:

  1. K3 yetki belgesi,
  2. Vergi levhası,
  3. Ulaştırma bakanlığı evrakları,
  4. Tanınmış ve güvenilir olması,

Neden Buca’da Atasun Nakliyat Firması

Yüzlerce firma arasında, İzmir’in en iyi kurumsal Buca taşıma firmasını seçmeniz gerekir. Atasun nakliyat firması ve denginde olan Buca eşya taşıma firmaları ile çalışmanız durumunda, aşağıda yazılı olan avantajları ve sorunsuz nakliye hizmetini almış olursunuz:

Zamanında Hizmet:  Buca kurumsal taşıma firmaları arasında zaman kavramına önem gösteren ve her işini söz verdiği gün ve saatte uygulayan taşıma firmamız ile çalışın.

Uzman Ekip: Başta mobilya söküm takımı olmak üzere bir çok hassas işin dalında uzman ekipler ile yapılmasını sağlıyoruz. Özel eğitimle işe başlayan ekiplerimiz güler yüzlü, anlayışlı ve güvenilir olan daha önce evden eve nakliyat sektöründe başarılı olmuş kişilerden seçilir.

Hijyenik ve Korumalı Paketleme: Buca’nın  ve İzmir’in en iyi evden eve taşıma firması olmayı çok kolay başarmadık. Yurt dışından ithal edilen korunaklı ve temiz ambalajlama malzemeleriyle eşyanız sarılarak, sorunsuz bir şekilde yeni yerinize yerleşmeniz sağlanıyor.

Bakımlı ve Kapalı Kamyonlar : Yurt genelinde en büyük şehirler arası ve şehir içi taşıma aracı olan, Atasun nakliyat firması ile sizde taşının. Süspansiyon özelliğine sahip her boyutta ve tonajda kapalı evden eve nakliye kamyonlarıyla eşyanız güvenli taşınır.

Asansörlü Nakliye: Kırılan, kirlenen eşyalar ve eşyanın çarpması ile zarar gören binaların zararını ödemekten bıktı insanlarımız. İzmir Buca asansörlü ev taşıma hizmetimiz ile eşyanız hiç bir yere çarpmadan hasarsız ve temiz bir şekilde evinizden alınır, yeni evinize taşınır.

Sigortalı Ev Taşıma: Taşınma zamanı yaklaştıkça ev halkını derin bir hüzün ve korku sarar. Eşyamı yeni evime nasıl sorunsuz bir şekilde götüreceğim diye kara kara düşünmeye başar. Artık Buca sigortalı nakliye hizmetimiz ile strese ve paniğe son veriyoruz. Sizi istediğinin her bölgeye tam garantili olarak taşıyoruz.

Yeni yerinize mutlu ve umutlu taşınmak istiyorsanız; Buca kurumsal nakliyat firmamız ile her türlü hasarı anında gideren, sigortalı taşıma hizmetini alınız. Bizimle iletişim kurun ve kazanan ve iyi taşınan siz olun.