Hakkımızda Ve Neden Buca’da Atasun Evden Eve Nakliyat

Buca’nın şirinyer ilçesinde evden eve naklyat sektörüne adım atan Atasun nakliyat firması size sigortalı marangozlu ambalajlı ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunmak için kurulmuşdur. Buca evden eve nakliyat firması olarak İzmir’de geniş kitlelere şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Geniş araç filosu ve son teknolojiye sahip ev taşıma asansörleriyle buca’da sorunsuz ev taşıma hizmeti sunan tek firmayız. Amacımız buca, İzmir ve tüm Türkiye’nin sorunsuz şekilde evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetini sağlamakdır. İzmir’de hijyenik ve korunaklı özel pıt pıt ambalajlarla ev eşyanızı sarıyoruz. Hem eşyanız hijyenik taşınır, hemde hasar görmeden taşınır. İzmir buca evden eve nakliyat ve ofis taşıma işleriniz için size, Atasun evden eve nakliyat firması yeter.

Atasun Nakliyat firması Neden Buca’da Ev Taşıma Sektörüne Adım Attı ?

Buca taşıma ve evden eve nakliyat sektöründe, korsan ve kalitesiz evden eve nakliyat firmalarının olduğunu farkeden firmamız, birinci sınıf ev taşıma hizmeti sunmak için, buca nakliye sektörüne girdi. Buca’nın hak ettiği kaliteli ve sorunsuz ev taşıma hizmeti, Buca’da Atasun evden eve nakliyat firmasıyla hekesin hizmetinde.

Buca’da Atasun Evden Eve Nakliyat Firmasını Tercih Etmek İçin  Firmamızın Çalışma Prensipleri

 • Buca’da tüm ev ve ofis taşıma işleriniz, iş ayrımı yapılmadan itinalı şekilde yapılır.
 • Buca’daki evden eve nakliyat işlerinizde, zaman kavramına önem verilir. Atasun nakliye firmasının zamanı değerli oduğundan, aynı hassasiyeti ev taşıyan müşterinede gösterir. Söz verdiği herşeyi zamanında yapar.
 • Buca’da bulunan tüm şehir içi ve şehirler arası ev taşıma işleriniz, Atasun evden eve nakliyat logolu araçlar ile yapılır.
 • Buca’daki nakliye işleriniz için taşıma  kalitesi en yüksek citada tutulur. Buca’da ev taşıma ve ofis taşıma işleriniz en iyi şekilde yapılması için gerekli tüm ekip ve ekipmanlar kullanılır.
 • Buca’da kaliteli ve sorunsuz şekilde ev taşınacak sloganıyla hizmet politikası sunan, Atasun evden eve nakliyat firması, taşımada oluşan tüm zarar ve ziyanlarınızı karşılar. Firmamızdan kaynaklı tüm hasarlarınız zamanında giderilir.
 • Atasun evden eve nakliyat firması, buca’daki tüm ev taşıma işlerinizi, kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu profosyonel, güler yüzlü ve güvenilir ekiplerla aile sıcaklığında yapar.
 • Buca’da taşımacılık ve evden eve nakliye hizmetleri için gelen tüm ekipler, firmanın devamlı ve tek tip kıyafetli elemanlarıdır. Atasun taşıma firması dışardan personel almaz.
 • Buca’da en iyi ev taşıma hizmetin sunmak için firmamız, tüm teknolojik yenilikleri takip eder ve faydası olan tüm ekipmanları bünyesine ekler. Bunlar son model asansör, yeni kamyon  ve korunaklı ambalaj sistemi gibi malzeme ve ekipmanlardır.
 • Buca nakliyat firmaları arasında araştırma yaparak yenilikleri takip eden kendini geliştiren kurumsa nakliyat firmasıyız.
 • Buca’nın en iyi nakliyat firması olmanın yolu, müşteri memnuniyeti sağlamakdan geçer. Müşteri memnuniyeti sağlamak için firmamız,taşıma günü oluşacak tüm sorunları önceden araştırır ve taşıma günü sorunsuz ev taşıması yapılmasını sağlar.
 • Buca’daki şehir içi ve şehirler arası ev taşıma işleriniz için size ücretsiz ekspertiz yollanır. Ev eşyanızı inceleyen elemanımız, eşyanzın ne boyutda araçla taşınması gerektiğini, kaç kişilk personel gererktiğini, ne özellikte taşıma asansörü gerektiğini ve ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağını belirler. İnceleme sonucu size maliyet sunar. Eğer sizde fiyatda mutabık olursanız, taşıma günü ve saati belirlenerek taşıma sözleşmesi yapılır. Taşıma günü size verilen sözden fazlası yapılır, eksiği kesinlileke olmadan yapılır.
 • Evden eve nakliyat hizmeti alan herkesin sorunu vasıfsız elemanlar ile muhatap olmakdır. ATASUN taşıma firması, ev ve ofis taşıma işlerinizde sizi elemanlarla muhatap etmez. Her ekibi yönlendiren ekip başı, ekspertiz, firma yöneticis gibi silsile halinde takip sistemi vardır.
 • Buca ve İzmir’de evden eve nakliyat hizmeti alan herkese, şartlar ne olursa olsun gizlilik ilkesi uygulanır. 3. şahıslara bilginiz kesinlikle verilmez ve paylaşılmaz.
 • Taşımada, Atasun evden eve nakliyat elemanları, müşterilerin özel durumlarında kaynaklanan nedenlerle ilgilenmez. Özel durumlarından dolayı taşıma yaptıran kişiyle alay edilmez ve aşayalıyızı bir tutum içerisine girilmez. Evden eve nakliyat hizmeti başından sonuna kadar saygı çerçevesinde yürür.
 • Buca’daki evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde tüm haklarınız, Atasun evden eve nakliye firması tarafından korunur. Nakliye ilgili tüm haklarınız size fazlasıyla uygulanır. Sorunsuz taşıma hizmeti verebilmek için size özel titiz evden eve nakliye hizmeti sunulur.