Evden eve nakliyat sektöründe yıldızı sürekli parlayarak ilerleme sağlan en tecrübeli ve iş birikimi olan kurumsal taşıma firmasıyız. Yıllar önce Buca ilçesinde başladığımız taşıma hizmetini büyüterek, Türkiye geneli şehirler arası nakliye firması ve İzmir şehir içi ev taşıma firması olmayı başardık. Azimle çalıştık ve her işe itina ve özen göstererek, sorunsuz olarak tamamlanmasını sağladık.

Türkiye’nin en batısında ege bölgesinde yer alan şirin İzmir ilimizde insanların güzel, kolay, hasarsız ve zamanında ev eşyası taşıması için, uzman ekipler ve son model kamyonlarla hizmet vermeye başladık. Her alanda başarılı olmak için aşağıdaki tüm imkanları size sunarak, İzmir’de en iyi ev taşıma hizmetini almanızı sağladık:

  1. Usta marangozlar ile mobilya söküm ve takım işini en iyi şekilde yapıyoruz.
  2. Taşıma konusunda deneyimli ekipler ile eşyanız hasarsız ve çiziksiz taşınır.
  3. Son model olan kamyonlarla şehir içi – şehir dışı nakliye işleriniz zamanında yapılır.
  4. Her kata çıkabilen yurt dışından ithal asansör sistemiyle, asansörlü evden eve nakliye hizmeti verilir.
  5. Tam kapsamlı ve garantili sigortalı evden eve nakliye hizmetimizle eşyanız sorunsuz taşınması sağlanıyor.

Yılların verdiği güç ve tecrübeyle büyüyen Atasun ev taşıma firması, İzmir’de evden eve taşıma hizmeti almak isteyen herkesin tercihi olmuştur. Kaliteli ve sorunsuz ev taşıması yapan hiç bir firma, kesinlikle sektörde geri kalmaz. İyi iş yaptığından dolayı referansı çok olur ve herkes tercih eder.

Buca’da Sunduğumuz Taşıma Hizmetleri

İnsanların stres altında olduğu bu dönemde depolama, ofis nakliyesi, evden eve nakliyat ,  büro taşıma ve şehirler arası parça eşya taşımalarını sorunsuz yaparak, her türlü taşıma işini tek firma ile çözmesini sağlıyoruz. Bu sayede insanların güvendiği ve tanıdığı taşıma firması ile sıkıntı yaşamadan iş yapmış oluyor.

Asansörlü Nakliye: Taşınmanın büyük sıkıntı olduğu bu dönemde firmamızın; Buca, Narlıdere, Hatay ve Alsancak ve Gaziemir gibi ilçelerimiz başta olmak üzere tüm İzmir ilçelerinde asansörlü ev taşıma hizmeti vermesiyle son buldu. Hasar olmadan her iş zamanında ve hızlı olarak teslim ediliyor. Asansörlü İzmir evden eve nakliyat ile eşyanız güvende.

Şehirler Arası Taşımacılık: Bucaşehirler arası evden eve nakliye firmaları arasında tercihiniz, son model araçlar, uzman ekipler ve tam kapsamlı sigorta ile Atasun nakliye firması olmalıdır. İzmir’den tüm illere geniş araç filomuzda bulunan sizin eşyanıza uygun boyutta araçlarla şehirler arası nakliye hizmeti yapılır.

Şehir İçi Taşımacılık: Son derece sağlam ve modern taşıma asansörlerimizle, İzmir içi asansörlü evden eve nakliye hizmetimiz vardır. Sigortalı, marangozlu ve ambalajlı olarak tüm işleriniz profesyonelce yapılır.

Türkiye nakliye borsasının en büyük taşıma firması ile Buca evden eve nakliyat işleriniz başta olmak üzere, tüm taşımacılık ve ev taşıma işlerinizi Atasun nakliyat ile garantili olarak yapabilirsiniz. Evden eve nakliye telefonlarımızdan bizi arayarak, her türlü taşıma için fiyat bilgisi ve iş ile alakalı geniş kapsamlı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.