Ev veya ofis’de bulunan tüm mobilya, kırılacak eşya ve beyaz eşyaların hijyenik ve korunaklı eşya paketleme hizmeti ile sarılması uzman marangozlar ile yapılır. Güvenli ve sağlam bir şekilde eşyanızı taşıyacak olan, en iyi İzmir evden eve nakliyat firmaları ile çalışmanız ile problemsiz olarak eşyanız taşınır. Ev hanımları eşya taşıma işlerinde çok sıkıntı yaparlar. Evin nasıl yeni yerine sağlam ve temiz bir şekilde taşınacağını kara kara düşünmeye başlar. Atasun nakliye firması ile aşağıdaki en iyi evden eve nakliyat avantajlarını sizde yakalayın:

  • Yurt içi veya yurt dışı mobilya fark etmez. İşin başında uzman marangoz ile tüm mobilya düzenli şekilde de monte edilir.
  • Yerli veya ithal tam korumalı ve hijyenik paketler ile hiç bir eşya açıkta kalmayacak şekilde sarılır.
  • Özel yapım boy boy koliler ve her boy poşetler ile tüm ufak ve kırılacak eşyalar tek tek sarılarak, düzenli şekilde paketlenir.

Korkmadan ve içine sinerek ev taşımak için iyi bir araştırma yapın. İstediğiniz özellikte ve taşıma ücretiyle sizi tatmin eden çok sayıda firma var. Konumu size yakın ve iş takibi iyi olan profesyonel taşıma firması seçiniz. Bu sayede imkansızı başaracak ve kalitenin Buca ev taşıma hizmetinde tesadüf olmadığını sizde göreceksiniz.

İzmir’de Hijyenik Ev Eşya Paketleme

İzmir ev taşıma hizmeti alırken, yüzlerce seçenek arasında sizde kararsız kalabilir veya yanılabilirsiniz. Doğru bir yöntem ile temiz ve sorunsuz eşya paketlemesi ile garantili taşıma hizmeti sunan taşıma firması seçmek, sizin için en doğru karar olacaktır.

Askılı Taşıma: Koli ve poşetlerde kırışma sonucu yeniden yıkama ve ütüleme ihtiyacı doğar. Askılı elbise dolaplarımız eşyanız kırışmadan ve kirlenmeden taşınır. Temiz bir eşya taşıma hizmetiyle sizde mutlu taşının.

Söküm ve Takım: Güler yüzlü ekipler ile evinizde bulunan tüm mobilya ve beyaz eşyalar sökülür. Eşyanın yeni eve asansörlü ev taşıma hizmeti ile çıkması sonra, istediğiniz yere tüm eşyanın kurulumu ve yerleşmesi yapılır.

Koli ve Paketleme: Tüm şehir içi ev taşıma ve şehirler arası eşya nakliye işlerinizin sorunsuz tamamlanması için, tüm ufak ve kırılacak eşyaların paketlenmesi yapılır. Güzel paketlerimiz ile gözde taşıma firmasıyız.

Sert ve yorucu bir iş temposu ile uğraşan çalışanlar veya bütün gün ev işleri ile geçen ev hanımlarının eşya paketlemesine ayıracak vakti olmaz. Bundan dolayı kurumsal İzmir nakliyat firması ile komple ev taşıma hizmeti almak ister. İzmir’in en iyi eşya paketleme hizmetini uzan ekipleri ile sunan, Atasun evden eve nakliye firmasını sizde arayarak, hiç bir şeyle uğraşmadan evinizi taşıyın. Her yere her gün eşya öncesi paketleme hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetle taşıma günü iş yükü azalır.