Buca’da Ev Taşıma Öncesi Ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buca’da sorunsuz şekilde şehir içi ve şehirler arası ev taşıması almanız için, Atasun evden eve nakliyat firması tarafından size özel kaliteli ve sorunsuz ev taşıması nasıl olur araştırması yapılmışdır. Bu sayede sizin taşıma öncesi ve sonrası muhtemel karşılaşacağınız sorunlar belirlenmişdir. Sizde buca ve İzmir’de sorunsuz ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız, Atasun evden eve nakliyat firmasının size özel hazırladığı bilgilerden faydalanın. Buca nakliyat firmaları arasında, müşterisini düşünen tek firma biziz. Evden eve nakliyat buca ilçesinde,  kurumsal ev taşıma firmasından alınmalıdır. Bu sayede sizde sorunsuz ve hasarsız şekilde ev taşıması yapmış olursunuz.

Amacımız insanların ev taşırken öncelikle doğru evden eve nakliyat firması bulmasını sağlamak, evden eve nakliyat öncesi ve sonrası yapması gerekenleri onlara bilgi ve tecrübemizle sunmakdır. Buca’da sizinle yürüyen ve büyüyen, Atasun evden eve nakliye firmasının, size özel tavsiyelerinden mutlaka faydalanın.

Buca evden eve nakliyat denince size sorunsuz taşıma hizmeti sunacak, kurumsal ev taşıma firmaları akla gelmelidir. Kurumsal ve profosyonel nakliye firmalarını tercih ediniz.

Buca nakliyat işlerinizde, ev taşımaya gelen elemanların üzerinde bulunan kıyafler, mensup olduğu firmayı temsil eden tek tip kıyafetler olmalıdır.

Buca nakliyat firmaları arasında, düzgün, kaliteli ve anlaşılır web sitesi olan güvenilir firmaları tercih ediniz.

Buca ev taşıma firmaları arasında tercihinizde, abartılı evden eve nakliyat firmalarının yüksek ücretlerine aldanarak, kaliteli ve güvenilir nakliye firması olduğunu düşünmeyin. Buca’da yüksek fiyatlarla ev taşıma teklifi sunmak kalite firma olmak anlamına gelmez.

buca taşıma firması seçerken, kendi kadrolu ve sigortalı elemanları olmasına önem gösterin.

buca taşımacılık şirketi, ev eşyanızı taşımaya gelince kendi logolu ve kayıtlı aracıyla hizmet sunmalıdır. Evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetleri kapalı kasa ev taşıma araçlarıyla yapılmalıdır.

Buca ev nakliyat işleriniz için korsan firmalardan uzak durun. Gerekli yeterlilik belgesi olan firmaları tercih ediniz. Özellikle K3 yetki belgesinin ulaştırma bakanlığından alındığını araştırın.

Evden eve nakliyat buca’da çok sayıda korsan firma tarafıdan yapılmaktadır. Sizde korsan ve merdiven altı firmalarla karşılaşmak istemiyorsanız, vergi kaydı ve ticaret odası kaydı yapılmış evden eve nakliye firmalarını tercih ediniz.

Buca’nın ve İzmir’in tanınmış olan ve güvenilir nakliye firmalarını tercih ediniz. İzmir’deki referans ağı yüksek olan taşıma firmalarını araştırın ve tercihinizi onlar arasında yapın.

Nakliye esnasında çok karışıklık olmaktadır. Taşıma telaşıyla gideceğiniz yeni evin anahtarlarını eşyaların arasına sakın koymayınız.

Boya, temizlik ve badana işlerini son ana bırakmayız.

Gazı olan buzdalabınız düz taşınmalı ve yeni yerde gazı oturmadan fişe takılmamalıdır. Aksi takdirde buzdolabınızda arızalar oluşabilir.

Taşıma sektöründe, ücretsiz keşif yapan firmaları arayarak ev eşyanızın incelemesini yaptırınız. Aksi durumda, art niyetli firmaların size sorun aşmasına yol verirsiniz.

Buca’daki tüm nakliye işlerinizde Altın, çek ve para gibi değerli ve kıymetli eşyalarınızı taşıma günü yanınıza alınız.

Apartman, site yöneticileri ve komşularınıza taşıma gününüzü bildirerek, oluşabilecek sorunların önüne geçiniz.

Buca’da nakliye ve ev taşıma işlerinizde,  elektronik eşyalarınızın elektrik akımına uygunluğunu ölçtürünüz.

Buca’da şehir içi ev taşıma ve şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde evinizin elektrik, su, doğal gaz ve telefon gibi ihtiyaç duyacağınız gerekli tüm hizmetlerin açık olmasını sağlayınız.

Buca’da ev taşıması yapılacak binada, taşıma aracının ve asansörünün, taşıma günü rahat yanaşması için uygun yerin boş bırakılmasını sağlayınız.

Evde ve ofista bulunan su akarlarını,  taşıma esnasında kör tıpa ile kapatınız.

Buca’dan diğer illere şehirler arası ev taşıması yapacaksanız, aracınızın yakıt ikmalini ve bakımını taşıma öncesi mutlaka yapınız

Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız taşıma günü büyük sıkıntıdır. Bundan dolayı ev taşıması yapacağınız gün, ihtiyacınız olan tüm yeme ve içmeleri önceden tedarik ediniz.

Taşıma esnasında, çamaşır makinesi zarar görmemesi için tambur vidalarını hazır tutup takılmasını sağlayınız.

Çokça yapılan yanlışların başında, gitmeyecek eşyalarınızın gidecek olan eşyalarınızın içerisine karışması gelir. Taşıma’dan önce, evinizde gitmesi gerekmeyen eşyaları ayırınız.

Evden eve nakliyat sigortasının mutlaka geniş kapsamlı ev taşıma sigortası olmasını tercih ediniz.

Sigortası yapılaması yetmiyor, firmadan kaynaklanan zararlarınızı karşılayacak, kurumsa evden eve nakliye firmalarını Buca’da tercih ediniz.

Nakliye firması ararken, ev taşıma firmasının tecrübeli olmasını dikkat ediniz. Her işi uzmanıyla yapılır.

Acil durumlar için, telefon rehberinizi hemen ulaşacağınız yere koyunuz. İhtiyaç halinde ulaşmanız gereken herkese sorunsuz ulaşırsınız.

Ufak ve kırılacak olan ev eşyalarınızı kendiniz toplamanız gerekirse, ağır eşyaların alta ve hafif olanların üste gelmesini sağlayınız.

Nakliye’de ihtiyaç duyacağınız eşyaları ayrı paketleyerek yanınıza alınız. Yanınızda olmuyorsa, araca en son yüklenip en başta inmesini sağlayınız. İhtiyaç duyacağınız tuvalet kağıdı, telefon, atıştırmalık, kahve (ve kupa), sabun, ışık, tornavida, makas, konserve açacağı, kağıt tabak, fincan, mutfak malzemesi, bir tava ve kağıt havlu gibi malzemelere ilk andan itibaren ayırmaya başlayınız.

Buca evden eve nakliyat işlerinizde,  yerine tekrar koyamayacağınız anılarınızı kendi arabanızda yanınıza alın (sonradan pişman olmak istemezsiniz). Ama, çerçeveli fotoğraflarınız ve tablolarınızı kolilemek isterseniz, bunları daha iyi korumak için aralarına battaniye, vb. yumuşak malzemeler yerleştirin veya taşıma şirketinden rica edin.

Buca’da ki şehir içi ve şehirler arası nakliye işlerinizde, Cdler ve kasetler üst üste düz şekilde yerleştirilmek yerine dikey olarak kolilenmelidir. Bunu kendiniz yapıyorsanız dikkat edin yada taşımacı firmasının bu kurala uymasını sağlayın.

Buca’da Evden eve taşıma hizmeti alırken, eğer evcil hayvanınız varsa; evinde bakacak bir arkadaşınızla anlaşarak taşınma günü yoğunluğundan uzak kalmasını sağlayın. Taşınma öncesinde ve sonrasında normalde tükettiği gıdalardan farklı gıdalar vermeyin.

Buca evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinizde, bitkilerinizi arabanızla yeni yere taşırken, yaprakların zedelenmesini engellemek için gövdelerinin camlara yaslanmamasına dikkat ediniz.

 

Buca Şehir İçi Ve Şehirler Arası Evden eve Taşıma İşlerinizde Çoçuklar İçin Önerilerimiz

Nakliye öncesi çocuğunuzun, yeni evinizin taşınacağı yere götürerek alışmasını sağlayınız.

Evinizin yeni yeri hakkında araştırma yapınız ve çocuklarınıza gerekli olan bilgiyi veriniz.

Güzel yerler her zaman ilgi çeker. Sizde yeni yerin güzel olan yerlerine çocuklarınızı götürünüz. Bu sayede yeni yeri sevmesine ve alışmasına dikkat edip yardımcı olunuz.

Buca’dan ayrılmadan önce arkaşlarıyla vedalaşmasına yardımcı olup, yol göstererek yanında olun.

Yeni okulunu önceden ayarlayarak, okul kontejyanları olduğundan sıkıntı olmasını engelleyiniz.

Yeni okulunda sıkıntı yaşama ihtimali çok yüksektir. Bundan dolayı yeni okulna siz götürün ve arkadaşları, öğretmeni ve çevresine adapte olmasını sağlayınız.

Yeni taşınacağınız yerde, çocuklarınızın arkadaş edinmesi zaman alacakdır. Bundan dolayı arkadaş edinene kadar ona iyi bir arkaşlık ediniz.

Boş zamanınızda,  yeni yerde beraber gezerek adapte olmasını sağlayınız.

Yeni evinizin çevresinde iyi bir araştırm ve tarama yaparak, yeni yerde sorun yaşamasının önüne geçiniz.

Onlar bizim için öok değerlidir Kötü ve zararlo ortamlardan uzak olmasını sağlayınız. Hatta işe ciddi bakarak, yeni yerde iyi bir çevrede olmasına yardımcı olunuz.

Evden eve nakliye öncesi, çocuklarınızın ihtiyacı olan eşyalarınızı tedarik ediniz.

Ev taşıma konusunda, çocuklarınızıda kendiniz gibi tecrübeli görmeyin. Onların tecrübesi size göre çok azdır. Bundan ötürü,  onların taşınma günü odalarını toplamaları ve yerleştirmelerine yardımcı olunuz.

İnsanlarda bir çok korku ve panikler vardır. Sizde çocuklarınızda taşınma korkusu varmı diye araştıma yaparak,  taşıma korkularını yenmelerine yardımcı olunuz.

Buca’dan taşınacağınız yeni yer hakkında,  ebeveynlerden destek alarak çevre hakkında bilgi edininiz.

Yeni evinizde stres atmak için park, sinema ve fuar gibi eğlence  yerlerine gidiniz.

İçine kapanık biri olmaması ve sıkıntı yaşamaması için sosyal ve kültürel etkinliklere katılmasına yardımcı olunuz.