Tayin, ev dekorasyonu, zorunlu sebepler veya yurt dışı görevinden dolayı oluşan tüm depo ihtiyaçlarınıza pratik ve sigortalı Buca eşya depoları ile çözüm buluyoruz. İzmir’in en iyi evden eve nakliyat ve depolama firması olarak size, ekonomik ve özel taşıma tarifeleri sunuyoruz. İstediğiniz süre boyunca güvenli şekilde eşyalarınız bizim muhafaza şartlarımız altında sigortalı olarak kalır.

  • Evinizden eşya komple paketlenerek alınır, paketlenerek taşıma ve istiflemesi firma tarafından yapılır
  • Dilediğiniz zaman önceden ayırdığınız eşyayı alıp, yerine yeni eşyanızı koyabilirsiniz.
  • Aylık depo kirası veya yıllık olarak bir seferde ödeyerek daha ucuza kiralık depo hizmeti alabilirsiniz.
  • Evin içerisinde bulunan her eşya ayrı ayrı özenli olarak paketlenir.
  • Tam profesyonel marangozlar ile depoya girecek şekilde eşya de monte edilerek sarılır.

Kurumsal Depolama Firması

Yılların biriktirdiği iş tecrübesi ve gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak taşıma hizmeti sunan, Atasun evden eve nakliyat firması ile sizde sorunsuz eşya depolama hizmeti alın. İşinde titiz ve özenli elemanlar ile kusursuz hizmet sergiliyoruz. Hep birlikte tüm işler problemsiz bir şekilde tamamlanması için iş takibi yapıyoruz. Sorunsuz ve hasarsız depoya eşyanız inene kadar ve tekrar yeni evinize taşınana kadar, her türlü önlemi alıyoruz.

Paketli Eşya Depolamacılığı

Yoğun ve yorucu geçen günlerinizde eşya toplama ve paketleme işleri ile ekstra vakit harcamayın. Atasun nakliyat uzman ekibiyle size ambalajlı, asansörlü ve sigortalı eşya taşıma ve depo hizmeti sunar. Evinizde bulunan eşyalarınız depolamaya özel paketler ile sarılır ve uygun olan kolilere yerleştirilir. Ev veya ofiste bulunan tüm hassas mobilyalarınız ve beyaz eşya takımlarınız itina ile sökülür. De monte olan tüm ürünler tek kullanımlık pıt pıt ambalajlar ile sarılır.

Depoculuk Ve Taşıma Stresine Son

Stressiz ve rahat bir şekilde yaşamak istiyorsanız, iyi bir Buca depolama firması ile çalışın. Bu sayede gözünüz arkada kalmaz. Eşyam güvenli yerde mi? Yağmur veya toz alıyor mu? Çalınır mı? Gibi kaygılar içine girmemek için, mutlaka kurumsal İzmir nakliyat ve depo firması seçiniz. Buca depolama firması numaralarından bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.