Atasun nakliyat hakkında söylenen ve yazılan tüm olumlu yorumları ve müşteri memnuniyetlerini sizde kulağınızla duyup, gözünüzle okumuşsunuzdur. Yarım asırdır nakliye sektöründe koca çınar gibi durmanın ne kadar zor olduğunu ve kolay bir iş olmadığını herkes iyi bilir. İzmir’in en iyi taşımacılık firması olabilmek için; en iyi kamyonlar, yüksek katlara çıkabilen asansörler, tam garantili taşıma hizmeti, korunaklı ve hijyenik paketleme hizmeti verdik.

Kurumsal Taşımacılık

Ülkemizin hızlı gelişen inşaat sektörü ile nakliye hizmetinin tırmanışa geçerek ivme kazanması sonucunu ortaya çıkarmıştır. Evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinin buna bağlı olarak hızlanması ile kurumsal taşıma firmalarına olan talep artmıştır. İşlerde daha organizeli olarak hizmet vermeye başladık. Buca nakliye işlerinizde mutlaka her işin başında ekip başı ve yönetici ile işin düzenli yürümesini sağladık. Oluşması muhtemel tüm sorunlar size gelmeden sil sile halinde çalışan yöneticiler tarafından çözülür.

Atasun Nakliye Firmasının Sunduğu Hizmetler

Atasun nakliyat olarak, Türkiye genelinde size sorunsuz şehir içi taşıma ve şehirler arası nakliye hizmeti ile adını duyurmuş taşıma firmasıdır. Sizinle yarınlara daha iyi adımlarla yürümek ve müşteri potansiyelini artırmak için, aşağıdaki hizmetleri verdik:

Parça Eşya Taşıma: İzmir’den Türkiye’nin her yerine her boyutta ve kiloda eşyanız parsiyel yük olarak taşınıyor. En uygun parça eşya taşıma fiyatlarımız ile İzmir’in en garantili taşıma hizmetini veriyoruz.

Evden Eve Nakliye: Tam garantili, asansörlü, sigortalı, marangozlu ve hijyenik ev taşıma hizmetimiz ile her yere eşyanız Atasun garantisi ile sigortalı taşınır. Atasun nakliyat hakkında konuşulan sıfır sorunla ev taşıyorlar lafını sizde mutlaka duymuşsunuzdur.

Ofis Taşıma: Sigorta acenteleri, bankalar, oteller, muhasebeciler, avukatlar veya özel şirketler artık iş yeri taşımayı İzmir’de dert etmeyiniz. Uzman ekiplerimiz ile sıralı dosya ve arşiv taşıması yapıyoruz. Ayrıca tüm ofis mobilyalarınız uzman marangozlar tarafından sökülerek paketlenir. Yeni ofisinizde ise istediğiniz yere kurulur.

Atasun Nakliyat İle Asansörlü Taşının

Yılların ve yolların çürütemediği ve aksine tecrübe kazandırdığı tek İzmir evden eve nakliyat firmasıyız. Yıllarca iyi iş çıkartmamızın en iyi ve bilinen sebebi iş takibi ile itinalı asansörlü ev taşıma hizmeti vermemiz gösterilir. Firmamız çizilmeden ve zarar görmeden eşyanızı taşımak için, İzmir asansörlü nakliye hizmeti verir. Atasun nakliyat hakkında aşağıdaki maddeleri okuyarak, daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz:

  • Zaman kavramına çok dikkat ediyoruz.
  • Sigortası eşya taşımıyoruz.
  • Firma kıyafetli ekipler ile çalışıyoruz.
  • Kamyonlarımız Atasun nakliyat logoludur.
  • Vergi kayıtlı ve ulaştırma bakanlı K3 yetki belgesine sahibiz.

Atasun nakliyat hakkında detaylı bilgi almak için, sitemizin tüm sayfalarını ve en önemlisi iletişim sayfasını ziyaret ediniz.