İlkel şartlarda ve eski yöntemlerle büyük sıkıntılar çekerek ev taşıyan İzmir halkının kolay ve hızlı şekilde taşınması sağlamak için, Asansörlü nakliyat hizmetini Türkiye nakliye piyasasına getirdik. Artık hiç kimseye boyun eğmeden ve hiç bir kişiye muhtaç olmadan taşımacılık işlerinizi bizimle asansörlü evden eve nakliye hizmeti ile kolayca alabilirsiniz. Bu sayede taşıma işiyle uğraşmak yerine, işleriniz veya aileniz bol vakit geçirirsiniz.

Artık insanların rahat bir şekilde gönül rahatlığıyla eşya taşıması için; İzmir’in en iyi ev taşıma firması olan, Atasun taşımacılık firmasının asansörlü taşıma hizmetini görmesi gerekir. Asansörlü taşımacılık ile sizi her yere zamanında ve hızlı bir şekilde taşımanın dışında, aşağıda yazılan imkanlara sahip olmanızı sağlıyoruz:

  1. Yeni yüksek yapılarda ve eski dar merdivenli apartman boşluklarından taşımak yerine; dıştan asansör sistemi kurarak, hasarsız ve çiziksizi taşınmanıza vesile oluyoruz.
  2. Kazanan siz olmanız için, her türlü taşıma işinizde uzman ekipler ve en iyi ekipmanlar yolluyoruz.
  3. İşe başlamadan önce iş planlaması yaparak, eşyanın düzenli taşınmasını sağlıyoruz.

Güvenilir Taşımacılık

Bu işlerde önemli olan ilk başta güven ve hemen arkasından gelen ise, profesyonel taşıma firması olmasıdır. Atasun nakliyat başta Buca, Alsancak, Balçova ve Çiğli olmak üzere, tüm İzmir bölgesinin güvenilir asansörlü taşıma firması olarak bilinir. Herkesin öncelikli tercihi olması dışında, yeni taşınacak olan müşterilere en çok referans gösterilen nakliye firmasıyız.

İzmir’de Asansörlü Ev Taşıyın

Başarıdan başarıya koşarak, müşteri yorumlarıyla İzmir asansörlü evden eve nakliyat sektörünün en başarılı ve güvenilir nakliye firması olmayı başardık. İnce ayrıntıların ve hassas işlerinizin zor ve kolay iş ayrımı yapılmadan ele alındığı ve en iyi taşıma hizmetiyle verildiği tek İzmir ev taşıma firmasıyız. Yüksek kaliteli  hizmetin en ucuz verildiği ekonomik asansörlü taşıma firmamızın size sağladığı çok sayıda avantajdan sizde aşağıda görerek, faydalanabilirsiniz:

  • 25. kata uzanan asansörler ile hızlı taşının.
  • Çevreyi rahatsız etmeden sessiz şekilde taşının.
  • Bina içerisinden eşya alınmadığından ev veya apartman zarar görmez.
  • Daha az ekine ihtiyaç olduğundan taşıma maliyeti azalır.

İzmir Asansör Kiralama

Bu devirde hayatımıza kolaylıklar sağlayan ve ekonomik olarak iş yapmamızı sağlayan asansörlü taşımayla cam, moloz, kapı, pencere, mobilya ve beyaz eşya olmak üzere tüm eşyaları yüksek binalara kolayca taşınır. İnşaat firmaları, beyaz eşya toptan satıcıları ve mobilya şirketlerinin elemanla eşyaya zarar vererek çıkartmak yerine, kiralık asansörlerle dış cepheden taşıma imkanı oluşmuştur. Bu sayede daha az adamla iş yaparak, daha düşük maliyetlerle eşyasını asansörlü olarak taşıyor.

Zaman kaybetmeden daha az maliyetlerle evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinizi, İzmir’in en büyük taşıma firmasından asansörlü nakliyat hizmetiyle alın. Bizimle iş yapmak için asansörlü taşıma firmamızın telefonundan müşteri temsilcimize ulaşmanız yeterlidir.