Buca Nakliye İşlerinizde Ambalajlama, Paketleme  Ve Marangozlu Ev Taşıma

İzmir Buca ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri için,  Atasun evden eve nakliyat firması hijyenik ve korunaklı ambalaj malzemeleri kullarak, ev eşyanızın sorunsuz şekilde taşınmasını sağlar. Mobilya ve beyaz eşyalarınız için size özel marangozlar yollanır. Buca ev taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilerek paketlenmesi sağlanır. Uzman ekipler ayrıntılı şekilde tüm eşyalarınızı nizamlı olarak demonte eder. İkinci evinizde ise bunların sizin isteğinize göre monte ve dizaynı yapılır.

Buca’daki tüm şehir içi ev taşıma ve şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için, uzman marangozlar, korunaklı ve hijyenik ambalaj sistemi uygulanır. Yurt dışından ithal ambalaj malzemeleri ile ev taşımalarınızda, ev eşyalarınız çizilmeden ve hasar gördemeden taşınır. Buca’nın en iyi evden eve nakliyat firmasıyla sizde taşının. Buca’da Atasun evden eve nakliyat firmasıyla taşınma avantajlarından sizde faydalanın. İzmir ve çevre illerde ev taşıma sektöründe ilerleyen kurumsal tek nakliyat firması,  Atasun evden eve nakliyat firmasıdır.  Biz firma olarak, evden eve nakliye sektörüne adım atarken, en iyi araçlar,  en iyi malzemeler ve ekiplerle bu işi yapmayı prensip olarak benimsedik. Şimdi yaptığımız her işte size aynı kalitede taşıma hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İzmirde evden eve nakliyat firmaları arasında bizimle taşınmak isteyen herkese ücretsiz ekspertiz yolluyoruz.

 

Buca Ev Taşımalarında Kıyafetlerin Ambalajlanması Ve Taşıması

 

 

  • Kırışmadan Ütülü Kıyafetlerin Taşınması

 

Buca evden eve nakliye hizmeti alan herkese portatif gardıroplar yollanarak, ütül kıyafetlerinin kırışmadan taşınması sağlanır. Takım elbise ve kıyafetleriniz gardolabınızdan alınarak, bizim portatif gardolaplarımıza yerleştirilr.

 

  • Buca Nakliye Ütüsüz Kıyafetlerin Taşınması:

Ev taşıma hizmeti alırken buca’da,  ütüsüz kıyafetleriniz sıfır koli ve elbise poşetlerine yerleştirilerek taşınması sağlanır.

 

 

Mobilyalarınızın Ambalajlanıp Monte ve Demontesi Nasıl Olur

 

  • Gardırop Ambalajlanması De-monte ve Montelenmesi

Ev taşıma işleminde en çok sorulan soru, gardolap demonte ve montesidir. Taşımalarda, evinizde bulunan tüm gardolaplarınız sökülür ve ikinci yerde montesi yapılır.

 

  • Koltuk Takımlarınızın Ambalajlanması Taşınması:

Koltuk taşımak çok önemlidir. Bazı evlerde koltukların ebatları yüzünden çok sorun çıkmaktadır. Buca’da yapılan taşımalarda, koltuk takımlarınızın yan kollara demonte edilir. Ayrı ayrı kollar ve gövde sarılır. Yeni evinizde tekrar monte edilir ve dizayn edilir.

 

  • Nakliye’de Sandalyelerin Evden Eve Nakliyesi Ve Ambalajlanması:

Buca’daki tüm ev ve ofis taşımalarında, sandelyeler korunaklı şekilde sarılarak ikinci yere sağlam ulaşması sağlanır.